Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Szczupaki z płytkiej wody

2013-04-03

Wielu wędkarzom szczupak nierozerwalnie kojarzy się z łowieniem wśród grążeli i trzcinowisk. Cętkowany drapieżnik zajmuje stanowiska na płytkiej wodzie nie tylko w maju, ale również w pełni sezonu oraz jesienią, kiedy to po grążelach zostają jedynie gnijące resztki łodyg. 

Warto zatem odpowiednio przygotować się do wędkowania w bardzo płytkich łowiskach. Film, który mamy przyjemność Wam przedstawić, to obowiązkowa pozycja dla łowców szczupaków. Doskonale wszystkim znany Piotr Piskorski pokaże przynęty, jakimi kusi zębate drapieżniki żerujące na płytkich wodach. Dowiecie się m.in., czym różnią się crankbaity od twitchbaitów oraz jakie jekrbaity i powierzchniowce goszczą w jego pudełkach. Przy prezentacji każdej z przynęt Piotr opowie o najskuteczniejszych technikach prowadzenia oraz doradzi, jaki zastosować zestaw – zaczynając od wędki, a na  przyponach kończąc. Podpowie też, jakie kolory wabików są najbardziej łowne i czym warto się kierować podczas ich doboru.
Słowem – pasjonująca opowieść o łowieniu szczupaków z płytkiej wody, przeplatana emocjonującymi holami walecznych drapieżników. Widowiskowe ataki, jazda na ogonie oraz silne odjazdy „złapane” w niestandardowych ujęciach kamery. Musimy również wspomnieć o nowej formule montażu, która miejmy nadzieję przypadnie Wam do gustu. Komentarze

nowsze
starsze
nowsze
starsze

Twój komentarz został dodany i oczekuje na moderację.

Prosimy o cierpliwość.

Dodaj komentarz

(nie jest podawany do publicznej wiadomości)

---- reklama ----
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj