Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Vision FlyFishing Festival 2015

2015-08-26

Zapraszamy wszystkich pasjonatów i sympatyków wędkarstwa muchowego i dobrej zabawy do Zwierzynie, gdzie w dniach 18-20 września odbędzie się tegoroczna edycja VFFF. 

VFFF odbdzie się jak zwykle w trzeci weekend września w Zwierzyniu. Bazą główną jest Ośrodek Uroczysko. Szkolenia i pokazy wędkarstwa muchowego poprowadzą Antti Guttorm z Finlandii, Włodzimierz Targosz, Piotr Gybej i Adam Sikora. W tym roku będzie jeszcze więcej muzyki. W Piątkowy wieczór wystąpi utalentowany i popularny w Bieszczadach muzyk Jurek Krupa. W sobotę na festiwalowej scenie wystąpią jako pierwsi młodzi muzycy pochodzący z okolic Zwierzynia grający w formacji o nazwie „And The Wolves Begin to Howl” (I wilki zaczęły wyć). Punktem kulminacyjnym sobotniego wieczoru będzie koncert zespołu KGBand z gościem specjalnym - wokalistką Justyną Panfilewicz, zwyciężczynią tegorocznego Festiwalu w Opolu w kategorii Super Debiuty. Będą to klimaty rockowo - bluesowe w stylu Tadeusza Nalepy, Miry Kubasińskiej, Krzysztofa Klenczona i grupy Breakout. Więcej szczegółów o gwiazdach festiwalu znajdziecie TUTAJ.

Przewidziane są potrawy regionalne na najwyższym poziomie w wykonaniu kuchni Ośrodka Uroczysko (w piątek) a w sobotę od Agroturystyki „U Mirka i Dorotki” ze Zwierzynia. Wspaniałe wypieki dostarczą także inne zwierzyńskie gospodarstwa agroturystyczne: „Adamowo” oraz „Nad Sanem”.


ZAPISY I INFORMACJE TUTAJ

 

Galeria zdjęć z ubiegłorocznej edycji TUTAJ.

Komentarze

nowsze
starsze
nowsze
starsze

Twój komentarz został dodany i oczekuje na moderację.

Prosimy o cierpliwość.

Dodaj komentarz

(nie jest podawany do publicznej wiadomości)

---- reklama ----
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj