Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon

2017-04-07
Michał Krzyżanowski

Maj to bez dwóch zdań najlepszy okres na pstrągi. Mają one teraz szeroki wybór naturalnego pokarmu, co stwarza wędkarzowi równie szerokie możliwości.

Maj jest już miesiącem zdecydowanie wiosennym, a czasami zahaczającym nawet o początki lata. Życie bujnie kwitnie, przyroda szykuje się do czerwcowej obfitości. Maj to właśnie taki przystanek przed latem, bardzo urokliwy ale jeszcze bez letnich skwarów. Maj to kwintescencja wiosny, bujnej i sprawiającej człowiekowi najwięcej radości ze wszystkich pór roku. A już zwłaszcza wędkarzowi... 
W maju mamy mnóstwo możliwości owocnego wędkowania. Szczupaki, bolenie, pstrągi potokowe, różne gatunki ryb spokojnego żeru. One wszystkie biorą znakomicie i można mieć naprawdę dobre wyniki. Każdy wybiera to, co mu najbliższe, Ja zaś w maju zawsze poświęcam sporo czasu na łowienie potokowców. Dlaczego? Bo uważam, że maj to najlepszy czas na pstrągi. Składa się na to wiele czynników. Jakie to czynniki i jak je wykorzystać łowiąc na spinning i na muchę, podpowiada dziś Michał Krzyżanowski.  


Komentarze

nowsze
starsze
nowsze
starsze

Twój komentarz został dodany i oczekuje na moderację.

Prosimy o cierpliwość.

Dodaj komentarz

(nie jest podawany do publicznej wiadomości)

---- reklama ----
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj