Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Szczupakowe jigowanie

2017-09-08

Celem wędkarskiej wyprawy Pawła i Grześka tym razem były łowiska szkierowe, które choć zazwyczaj są gościnne dla spinningistów, naszym bohaterom postawiły jednak twarde warunki. Długa zima sprawiła, że chętne do współpracy szczupaki tym razem jakoś nie kwapiły się do spontanicznych ataków i prowokowanie ich do brań stało się niezwykle trudne. 

Paweł i Grzesiek musieli zatem nieco pogłówkować i użyć swoich tajnych sposobów, aby spotkać się z zębatymi. Dzięki temu uważny widz znajdzie w niniejszymi filmie wiele ciekawych technik, które świetnie sprawdzą się w naszych rodzimych wodach. Będą one przydatne zwłaszcza wtedy, kiedy zima będzie się przedłużać i początek sezonu szczupakowego przypadnie na okres zimnej wody. Aby sprowokować do brań ospałe ryby, Paweł i Grzesiek sięgnęli po wabiki w rozmiarze XL. Flagowe przynęty firmy Dragon – największe hammery i specjalnie zbrojone jerky sprawiły, że w końcu udało się ożywić martwą wodę i wyprowadzić z trzcin „na spacer” nieaktywne dotąd mamuśki. 
Zapraszamy do szczupakowej krainy wielkich łowów, do zapoznania się z technikami i przynętami. Gwarantujemy niepowtarzalny klimat i wiele emocji.


 

Komentarze

nowsze
starsze
nowsze
starsze

Twój komentarz został dodany i oczekuje na moderację.

Prosimy o cierpliwość.

Dodaj komentarz

(nie jest podawany do publicznej wiadomości)

---- reklama ----
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj