Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Galerie użytkowników

Jest to miejsce, gdzie możecie się dzielić zdjęciami o tematyce wędkarskiej. Prosimy, abyście zamieszczali tylko fotografie wykonane nad wodą lub w innej naturalnej scenerii. Chcemy uniknąć kontrowersji, jakie wzbudza zamieszczanie zdjęć ryb martwych, zdjęć zrobionych w mieszkaniu itd.
Najpierw wybierz galerię, w której znajdzie się Twoje zdjęcie, a potem załaduj je korzystając z zamieszczonego tam formularza. Adres e-mail może się okazać niezbędny, ponieważ zdarza się, że komunikujemy się z autorami najbardziej interesujących zdjęć oraz z łowcami największych ryb. Po wgraniu zdjęć czekaj cierpliwie: fotografie przed opublikowaniem muszą zostać zaakceptowane przez moderatora.

 • Drapieżniki nizinne

  2014-12-29 Redakcja WMH

  Galeria przeznaczona do zamieszczania zdjęć ryb typowo drapieżnych popularnych w Polsce gatunków "zębatych", takich jak szczupak, sandacz, boleń i okoń, ale także węgorz. Nie ma znaczenia metoda połowu ani łowisko (rzeka, jezioro naturalne lub sztuczne, morskie wody przybrzeżne itd). liczy się ryba, która występuje w Polsce i której głównym pokarmem są inne ryby.

  Zdjęć: 1162
  więcej
 • Biała ryba

  2014-12-29 Redakcja WMH

  Tu możesz zamieścić zdjęcie złowionej ryby spokojnego żeru, nie tylko takiej jak płoć, lin czy leszcz, ale także takiej która uzupełnia pokarm małymi rybkami: klenia i jazia. Również tu nie liczy się ani łowisko, ani metoda połowu, więc śmiało możesz zamieszczać zdjecia jazi złowionych na błystkę czy jelców - na sztuczną muszkę.

  Zdjęć: 574
  więcej
 • Wędkarstwo sumowe

  2014-12-29 Redakcja WMH

  Sum - Zagłoba naszych wód. Znajdziesz tu zdjęcia okazałych wąsaczy i ich łowców, wszystkiego, co można określić mianem wędkarstwa sumowego. Ryby z najlepszych polskich i zagranicznych łowisk sumowych. Nie tylko okazy, ale wszystkie cieszą oko, bo liczy się nie rozmiar, lecz obcowanie z tą piękną rybą.

  Zdjęć: 115
  więcej
 • Wędkarstwo karpiowe

  2014-12-29 Redakcja WMH

  Karp, amur i tołpyga, czyli waga ciężka. Najczęstsze zdobycze karpiarza wyspecjalizowanego w połowie olbrzymich cyprinusów. Znajdziesz tu jednak także zdjęcia mniejszych okazów, bo ważny jest nie tylko rozmiar, ale i waleczność, siła i przebiegłość Pana Karpia i jego kuzynów.

  Zdjęć: 366
  więcej
 • Ryby łososiowate i lipienie

  2014-12-28 Redakcja WMH

  Motywem przewodnim tej galerii są Wasze fotografie z rybami łososiowatymi i lipieniem, któremu do nich w gruncie rzeczy blisko. Możecie więc tu zamieszczać i obejrzeć zdjęcia ryb szeroko rozrodzonej i zaskakującej różnorodnością rodziny ryb z płetwą tłuszczową zamieszkujących rzeki, rzeczki, potoki, jeziora a także rozległe wody morskie.

  Zdjęć: 260
  więcej
 • Wędkarstwo podlodowe

  2014-12-28 Redakcja WMH

  Połowy z lodowej tafli. Świat zmarzniętej ciszy lodowej tafli w osłonietej zatoczce, przerywanej tylko skrzypieniem śniegu i odległym wyciem zimowego wwiatru. Ryby i ich łowcy, sprzęt, łowiska. Wszystko, co składa się na wędkarstwo podlodowe z całą jego specyficzną atmosferą i surowym pięknem.

  Zdjęć: 34
  więcej
 • Wędkarstwo morskie i ryby egzotyczne

  2014-12-28 Redakcja WMH

  Ryby z mórz i oceanów, a także połowy egzotyczne. Możecie tu znaleźć i zamieścić swoje zdjęcia dokumentujące połowy na morzu i ryb typowo morskich: dorszy, belon, płastug czy... śledzi, ale także ryb nieco bardziej egzotycznych: kongerów, halibutów, żaglic, molw i innych. Możesz zamieszczać tu także zdjęcia egzotycznych połowów słodkowodnych.

  Zdjęć: 129
  więcej
 • Sprzęt i przynęty

  2014-12-28 Redakcja WMH

  Nasze ulubione zabawki, czyli to co każdego wędkarza w gruncie rzeczy cieszy najbardziej. Przynętowa biżuteria, rękodzieło i nasze zakupy. Zestawy i wszelkiego rodzaju sprzęt wędkarski. Masz coś interesującego? Pochwal się tutaj!

  Zdjęć: 59
  więcej
 • Nasze łowiska

  2014-12-28 Redakcja WMH

  Pejzaże naszych łowisk.

  Zdjęć: 100
  więcej
 • Inne

  2014-12-28 Redakcja WMH

  Zdjęcia i grafiki nie pasujące gdzie indziej.

  Zdjęć: 121
  więcej
 • Nagrodzona praca konkursowa

  2013-11-08 Wiesław Skólmowski

  Przedstawiamy dziś jedną z prac nadesłanych na Konkurs dla Prenumeratorów WMH 2013. Jest to galeria zdjęć wędkarskich, które zdecydowaliśmy się nagrodzić kołowrotkiem Shimano Nexave 4000RC.

  Zdjęć: 14
  więcej
---- reklama ----
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj