Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Społeczności wędkarskie

 • PAA - Polish Anglers Association w Wielkiej Brytanii

  2013-08-08 Polish Anglers Association

  Pomysł założenia polskiej organizacji na Wyspach zrodził się w głowach kilku ludzi ponad rok temu. Tak powstało Polskie Stowarzyszenie Wędkarzy w UK.

  Komentarzy: 2
  więcej
 • Klub Wędkarski Pstrąg

  2013-07-19 Robert Tracz

  Klub powstał w 1985 roku w Gdańsku z inicjatywy Tomasza Lerocha, skupiając trójmiejskich entuzjastów połowu na sztuczną muchę.

  Komentarzy: 2
  więcej
 • Lubelskie Towarzystwo Wędkarskie Pro Natura

  2013-05-16 LTW

  Powołaliśmy własne towarzystwo wędkarskie, aby promować działania na rzecz ochrony przyrody.

  Komentarzy: 1
  więcej
 • Szkółka Wędkarska w Wolbromiu

  2013-05-06 Przemysław Dudek

  Artykułem tym pragnę zachęcić kolegów wędkarzy do prowadzenia szkółek wędkarskich. Ja swoją przygodę z dzieciakami zacząłem, gdy z kolegami  z koła nr 88 Wolbrom zorganizowaliśmy piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka nad naszym pięknym i malowniczym Zalewem Wolbromskim. Było to 10 lat temu.

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Płanie i bystrza OS Dunajec

  2013-01-03 Paweł Augustynek Halny

  Tekst ten piszę spoglądając za okno, na nowo budowane wieżowce Warszawy, zazdroszcząc tym, którzy mają  okazję wędkować na jednym z najlepszych łowisk muchowych Polski, jakim stał się w ostatnich latach Odcinek Specjalny Dunajec – Krościenko – Ochotnica.

  Komentarzy: 4
  więcej
 • Pierwszy zlot Forumowiczów WMH

  2012-08-13 tekst i fot: K.Walicki, M. Wosiek

  Od pewnego czasu użytkownicy forum dyskusyjnego WMH zaczęli napomykać o wspólnym spotkaniu. Znaliśmy się w większości tylko przez „stałe łącze”, nadszedł więc czas na uściśnięcie sobie dłoni nad wodą i skrzyżowanie wędek.

  Komentarzy: 1
  więcej
 • Towarzystwo Przyjaciół Rzeki Wełny

  2012-06-14 Towarzystwo Przyjaciół Rzeki Wełny

  Towarzystwo Przyjaciół Rzeki Wełny (TPRW) to organizacja non-profit, która rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku z potrzeby ochrony unikatowego w Wielkopolsce obszaru, jakim jest dolina rzeki Wełny i jej dopływu, Flinty. 

   

  Komentarzy: 1
  więcej
 • Człuchowski Klub Karpiowy

  2012-04-16 Człuchowski Klub Karpiowy

  Choć wędkarstwo karpiowe na człuchowskich jeziorach ma stosunkowo krótką historię, to wiedzieliśmy, że są wśród nas wędkarze, którzy już zdążyli zarazić się karpiowaniem. Nie wszyscy się wtedy między sobą znaliśmy, ale była to tylko kwestia czasu.

  Komentarzy: 0
  więcej
 • WKS PERFEKT w Sulechowie

  2012-02-28 Wędkarski Klub Sportowy PERFEKT w Sulechowie

  W 1999 roku z inicjatywy Dariusza Mleczki i Mariana Firleja – powstał w Sulechowie Wędkarski Klub Sportowy PERFEKT. Jego członkami zostali zarówno doświadczeni spinningiści, jak i początkujący adepci wędkarstwa. 

  Komentarzy: 1
  więcej
 • Warsaw Carp Army

  2011-12-13 Adrian Modzelewski

  Pomysł na powstanie „Warsaw Carp Army” zrodził się w głowach dwóch zapalonych karpiarzy podczas przypadkowego spotkania w jednym z najstarszych sklepów wędkarskich w Warszawie w 2009 roku.

  Komentarzy: 0
  więcej
 • IV Puchar Janosika – spotkanie w cieniu Tatr

  2011-08-12 Redakcja

  16–17 lipca nad Czarny Dunajec zjechali się miłośnicy muszkarstwa. Towarzyskie spotkanie połączone z zawodami o Puchar Janosika to doskonały sposób na nawiązanie nowych przyjaźni, spotkanie starych znajomych oraz wspólne wędkowanie.

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Krasnobrodzkie Towarzystwo Wędkarskie

  2011-07-08 Krasnobrodzkie Towarzystwo Wędkarskie

  Ponieważ dokonywane zarybienia przez miejscowe koło i PZW Okręg Zamość były symboliczne, wystarczały niestety co najwyżej na 2 tygodnie wędkowania, a po tym okresie pozostawało przysłowiowe i nieefektywne moczenie kija. Taki stan rzeczy nie był obojętny dla wielu wędkarzy; chcieli oni dokonać zmian na lepsze.

  Komentarzy: 0
  więcej
---- reklama ----
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj