Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Nasze DVD

dalej
1 2 3 ... 8
 • Nr 124 - Highway to Hel

  2017-03-29 Redakcja WMH

  W trzech epizodach składających się na niniejszy film będziecie mogli zobaczyć, jak Paweł, Łukasz i Mariusz, bo o nich mowa, starali się stawić czoła polskiemu morzu, oraz zamieszkującym je łososiom. 

  65 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 121 - Methodowe strategie

  2017-03-29 Redakcja WMH

  Nasz kolejny film poświęcony łowieniu na metodę. Tym razem Marcin i Paweł wybrali się na obfitujące w duże karpie łowisko, którego wcześniej nie znał żaden z nich...

  72 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 118 - Sandaczowe manewry

  2017-03-29 Redakcja WMH

  Rzeka Ebro, a raczej zlokalizowane na niej zbiorniki zaporowe słyną przede wszystkim z olbrzymiej populacji wielkich sumów i karpi. Jednak tylko niewielu Polaków wybiera się tam na sandacze, a jeszcze szczuplejsze grono nastawia się specjalnie na okonie.

  50 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 115 - 60 mil od Grenlandii

  2017-03-29 Redakcja WMH

  Zapraszamy Was tym razem na lodowate i niezbyt gościnne wody Cieśniny Duńskiej oddzielającej Grenlandię od Islandii. W takiej scenerii, u progu sezonu jesiennych sztormów pojawiliśmy się, aby spróbować szczęścia na obfitującym w ryby zachodnim wybrzeżu Islandii.

  50 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 112 - Vertical jigging od podstaw

  2017-03-29 Redakcja WMH

  Tytułowy vertical jigging staje się w Polsce (tam, gdzie przepisy na to pozwalają) coraz bardziej popularny. Trudno się dziwić, bo jest wręcz fenomenalnie skuteczny, a przy tym niezwykle wciągający.

  53 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 109 - Spinning na Odrze

  2017-03-29 Redakcja WMH

  Odra nie bez przyczyny uchodzi za jedną z najbardziej rybnych polskich rzek. Paweł pobudzany wyobraźnią podsuwającą mu widoki stad grubych odrzańskich kleni, postanowił się wybrać właśnie na nie... Nie zrezygnował oczywiście z tropienia innych drapieżników, bo przecież Odra to Odra. Każdy wie, że ryb z zębami tam nie brakuje. 

  74 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 106 - Opowieści z Zielonej Wyspy

  2017-03-29 Redakcja WMH

  W ostatnich latach Zielona Wyspa stała się domem dla szerokiej rzeszy Polaków, a także coraz bardziej popularnym celem wypraw wędkarskich. Zarówno ci, którzy mieszkają w Irlandii na stałe, jak i ci, którzy wojażują na nią okazjonalnie, potrzebują informacji, czym i jak łowić w tamtejszych sztandarowych miejscówkach.

  70 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 103 - Spinning dla wytrwałych

  2015-07-01 Redakcja WMH

  Film ten został zrealizowany na wodach w okolicy Bydgoszczy, a wystąpiła w nim reprezentacja tamtejszego salonu Centrum Wędkarstwa pod wodzą dobrze znanego czytelnikom WMH Łukasza Marczyńskiego. Nasi bohaterowie podjęli się zaprezentowania rybności okolicznych łowisk, ale na skutek niesprzyjającej pogody ich zadanie bardzo się skomplikowało...

  104 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 92 - Method feeder na lekko + Wędkarski wielobój

  2015-01-01 Redakcja WMH

  Method feeder na lekko. Pierwsza w WMH filmowa odsłona bardzo skutecznej i coraz popularniejszej w naszym kraju „metody”. Paweł i Marcin wybrali się na polskie łowisko, aby zaprezentować zarówno sposób łowienia na nią, jak i jej skuteczność. 

  Wędkarski wielobój. Cztery epizody, w czasie których pokażemy różne oblicza pogoni za płetwą tłuszczową i różne sposoby na ryby łososiowate.  

  117 min

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 91(18) - Sposób na karasia

  2014-06-19 Redakcja WMH

  Relacja ze spławikowo-gruntowej wyprawie na karasie z wód stojących, które zarówno wiosną, jak i wczesną jesienią biorą znakomicie. Warto go obejrzeć, choćby dla przedstawionych na nim propozycji sprzętowo-technicznych, bo skuteczne łowienie poczciwych karasi nie zawsze jest banalne i do bólu proste. Biorą one jednak na tyle dobrze i powtarzalnie, że można na nich szlifować różnego rodzaju rozwiązania, które przydadzą się w innym, „poważniejszym” łowieniu. 

   

  84 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 90(17) - Spinningowe potyczki + Karpiowe strategie zawodnicze

  2014-03-19 Redakcja WMH

  Spinningowe potyczki.  Nasza ekipa filmowa wybrała się do Irlandii zmierzyć się z tamtejszymi szczupakami, feroxami i pstrągami potokowymi. Aby nie było za łatwo, postawiliśmy przed sobą konkretne zadania do wykonania...Karpiowe strategie zawodnicze. W założeniu miała to być relacja z zawodów karpiowych, która jednak przerodziła się w całkiem konkretny instruktaż łowienia karpi wczesną wiosną na trudnym łowisku poddanym dużej presji wędkarskiej.

   

  136 min

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 89(16) - Zimne karpiowanie -jesień i wiosna + Szukając troci

  2014-01-19 Redakcja WMH

  Zimne karpiowanie - jesień i wiosna. Zapraszamy Was na kilkudniową zasiadkę nad pewną niewielką żwirownią. Adrian i Kasia postanowili zapolować na karpie i udowodnić, że późną jesienią (ale również wczesną wiosną) można liczyć na wiele brań i emocjonujących holi. Zimna aura wcale nie przeszkadza karpiowym zapaleńcom w uprawianiu ich ukochanego hobby.

  Szukając troci. Zimowe warunki bardzo często utrudniają wędkarskie wyprawy, zwłaszcza gdy nastają tęgie mrozy. Ale warto łowić, do czego przekonują bohaterowie tego filmu. 

   

  Komentarzy: 0
  więcej
dalej
1 2 3 ... 8
---- reklama ----
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj