Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Nasze artykuły

dalej
1 2 3 ... 8
 • Bałałajka lub kanadyjka

  2017-01-26 Marcin Kostera

  Łowiąc na lodzie często sięgamy po bałałajkę lub kanadyjkę, najprecyzyjniejsze narzędzia, jakie są dla nas dostępne. Jak jednak zmontować zestawy i czym się różnią obie wędki?      

  Komentarzy: 1
  więcej
 • Metoda na kanał

  2016-11-09 Paweł Smyk

  Do wędkowania w kanale przekonali mnie jakiś czas temu moi koledzy – spławikowi wyczynowcy. To im zawdzięczam swój niezwykle pozytywny stosunek do tego typu łowiska, a także pierwsze spotkania z wielkimi płociami.

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Karpie z glinianek latem

  2016-07-27 Paweł Szewc

  Kiedy nadchodzą upały, a nad większością łowisk panuje hałas, szukam ostoi ciszy i spokoju możliwie z dala od kąpielisk. W tym czasie łowię najczęściej w wodach bardzo zróżnicowanych pod względem struktury dna i głębokości. Do nich bez dwóch zdań należą glinianki.

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Wiosenne szczupaki

  2016-06-09 Sebastian Nowosiad

  Szczupak jest podstawą mojego wędkarskiego życia i jak zawsze wiosną wyprawiam się na niego regularnie obławiając miejscowe kanały oraz niektóre zbiorniki komercyjne.

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Wyspa ognia, lodu i łososi

  2015-09-21 Marcin Niemiec

  Miałem nie jechać na Islandię, ale w końcu zadzwonił do mnie Paweł Naczelny, sprawca całego zamieszania, mowiąc: "Drugi operator nie zdąży wyrobić paszportu – jedziesz?" 

  Komentarzy: 1
  więcej
 • Z wizytą w Karasiowie – relacja z weekendu z wędkami

  2015-06-30 Marcin Wosiek

  Połączonymi siłami redakcji WMH (niżej podpisany) oraz WTV (Jarek Wysocki) wspartymi przez naszą koleżankę z wydawnictwa, Edytę, ruszyliśmy bladym świtem na dalekie Kaszuby. Celem było jeziorko o wdzięcznej nazwie Karasiowo, gdzie kiedyś nakręciliśmy jeden z naszych filmów.

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Zlot sympatyków WMH i WTV - maj 2015, Łowisko Wersminia

  2015-05-27 Marcin Wosiek

  W tym roku zaprzyjaźnione redakcje WMH i Wędkarstwo TV (WTV) wedkarstwotv.pl postanowiły połączyć siły i wspólnie zorganizować spotkanie sympatyków obu firm. Tym razem ugościło nas Łowisko Wersminia w Martianach koło Kętrzyna, z którym współpracują obie redakcje.

  Komentarzy: 3
  więcej
 • Płociowy galimatias, czyli komponentowy zawrót głowy

  2015-04-03 Oliwia Popławska

  Rodzaj zastosowanej mieszanki, jej ilość, a także procentowy udział poszczególnych składników zależą od wielu ściśle ze sobą powiązanych czynników.

  Komentarzy: 2
  więcej
 • Metoda bolońska - ogólnie

  2014-10-03 Piotr Kozieł

  Metoda bolońska to nic innego jak przepływanka, do której stosujemy wędzisko z kołowrotkiem. Można też stwierdzić, że to odległościówka na wodzie płynącej.

  Komentarzy: 2
  więcej
 • Pogoda dla sumiarza

  2014-08-13 Zdenek Halfar, Marcin Wieczorek

  Lato w pełni, upalne, burzowe i ze zmienną aurą. Jak to wszystko ma się do połowów suma, jego rocznego rytmu życia, połowów w czasie pełni księżyca oraz „sumowej” pogody? 

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Okoniowa rozgrzewka

  2014-05-09 Michał Krzyżanowski

  Maj na zbiorniku zaporowym to nie tylko wyprawy szczupaki i oczekiwanie na sandacze. To także łowienie okoni, które właśnie teraz są po tarle i żerują całkiem nieźle.

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Raczkowy fenomen

  2014-03-27 Marian Firlej

  Zimą i wczesną wiosną moją najskuteczniejszą przynętą na okonie stają się silikonowe imitacje raków. Latem i jesienią są rzadko atakowane, natomiast teraz przynęty te nie mają sobie równych.

  Komentarzy: 2
  więcej
dalej
1 2 3 ... 8
---- reklama ----
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj