Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Nasze artykuły

wstecz dalej
1 2 3 4 ... 8
 • Strategia spinningu cz 2 - obławiamy rzeczne opaski

  2012-05-25 Marian Firlej

  W poprzednim artykule opisałem, jak należy obławiać spinningiem charakterystyczne miejsca w bezpośrednim sąsiedztwie główek. Dziś zapoznam Was ze sposobami obławiania opasek. 

  Komentarzy: 4
  więcej
 • Strategia spinningu cz.1 - obławiamy rzeczne główki

  2012-04-13 Marian Firlej

  Rozpoczynamy mini-cykl artykułów uznanego nadodrzańskiego spinningisty, Mariana Firleja. W tym i kolejnych tekstach podzieli się on z Wami swoją wiedzą na temat sposobów obławiania różnego typu miejscówek.

  Komentarzy: 3
  więcej
 • Zimowe klenie na spinning

  2012-03-02 Jacek Stępien

  Zima. Na trocie i pstrągi za daleko, lodu już prawie nie ma. Rzeki nizinne jakby zastygły w oczekiwaniu na przedwiośnie. Ale... gdzieś tam w ołowianej wodzie kręcą się klenie. I to zadziwiająco chyżo. Naprawdę – można je złowić.

  Komentarzy: 1
  więcej
 • Jesień na Półwyspie Kolskim

  2011-12-18 Wasyl Bykow

  Już od dawna nie mam najmniejszych wątpliwości, że jesień to najlepszy okres do połowu łososia. Od dawna też zastanawia mnie, dlaczego niektórzy z moich kolegów uparcie próbują szczęścia tylko na samym początku sezonu, czyli na przełomie maja i czerwca.

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Bużańskie sandacze

  2011-11-18 Jan Sitnicki

  Od kiedy mieszkam w okolicy Zalewu Zegrzyńskiego, zacząłem poważnie spinningować w jego dopływach – Narwi i Bugu. Przekonałem się, że dużo łatwiej tu o ładnego sandacza niż w zasypanej Wiśle.

  Komentarzy: 1
  więcej
 • Waleczna certa

  2011-10-13 Krzysztof Jankowski

  Bardzo lubię łowić ryby, które z Bałtyku wypływają daleko w górę rzek. Certy, bo o nich myślę, mimo delikatności są waleczne, do tego znakomicie biorą i żyją stadnie, co pozwala się cieszyć braniami i holami raz po raz.

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Węgorzowe manewry

  2011-09-16 Sławek Skwarek

  Silny, krępy i zwinny, gotów zaskoczyć każdego przebiegłością i uporem podczas holu oraz długo po nim. Odporny na zmęczenie i niedoświadczonych podbierających potrafi naprawdę namieszać, a jego upór w próbie uwolnienia się jest niewiarygodny.

  Komentarzy: 1
  więcej
 • Letnie rapowisko

  2011-07-28 Tomasz Wojda

  Po majowo-czerwcowych szaleństwach bolenie stają się coraz trudniejsze do złowienia. I tak będzie aż do jesieni. Ale latem również można skutecznie łowić. Trzeba tylko znaleźć łowisko.

  Komentarzy: 1
  więcej
 • System Drachkovitcha i sztuczne przynęty

  2011-06-10 Olivier Portrat

  Chociaż spinningowy systemi Drachkovitcha powstał z myślą o zbrojeniu martwych rybek, to jednak znakomicie nadaje się też do zbrojenia przynęt gumowych. Piszemy dziś, czemu warto zamienić na niego tradycyjne główki.

  Komentarzy: 5
  więcej
 • Karpie w mule

  2011-04-22 Paweł Szewc

  Łowienie w mule przysparza karpiarzom wielu problemów. Jedni, którzy poznali sekrety „mulistych” karpi, za żadne skarby nie rezygnują z takich miejsc, natomiast inni uciekają od mułu, jakby ciążyła nad nim klątwa.

  Komentarzy: 5
  więcej
 • Belly boat

  2011-03-25

  Jednoosobowy ponton z nożnym napędem, zwany z języka angielskiego belly boat lub float tube, w Polsce jest pieszczotliwie przez wędkarzy nazywany pływadełkiem. To właśnie nasza rodzima nazwa najlepiej oddaje bardzo finezyjny charakter tego sprzętu.

  Komentarzy: 4
  więcej
 • Czas mormysza cz 2

  2011-02-11 Tomasz "Lipion" Reguła

  Samo otwarcie pudełka z mormyszkami budzi we mnie uczucie zadowolenia. Kiedy patrzę na tę wędkarską biżuterię, czuję się, jakbym oglądał prawdziwe jubilerskie precjoza. Ach, te mormyszki.

  Komentarzy: 0
  więcej
wstecz dalej
1 2 3 4 ... 8
---- reklama ----
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj