Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Dopisz się do listy!

Dołącz

Reklamy

Licznik odsłon


Artykuły użytkownika wmh

dalej
1 2 3 ... 47
 • Nęcenie linów

  2017-08-17 Redakcja WMH

  Muliste, pełne roślin łowiska linowe bywają wymagające, jeśli chodzi o nęcenie. Warto się więc do tego przyłożyć, a my dziś podpowiadamy, jak to zrobić.

  Komentarzy: 1
  więcej
 • Nr 124 - Highway to Hel

  2017-03-29 Redakcja WMH

  W trzech epizodach składających się na niniejszy film będziecie mogli zobaczyć, jak Paweł, Łukasz i Mariusz, bo o nich mowa, starali się stawić czoła polskiemu morzu, oraz zamieszkującym je łososiom. 

  65 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 121 - Methodowe strategie

  2017-03-29 Redakcja WMH

  Nasz kolejny film poświęcony łowieniu na metodę. Tym razem Marcin i Paweł wybrali się na obfitujące w duże karpie łowisko, którego wcześniej nie znał żaden z nich...

  72 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 118 - Sandaczowe manewry

  2017-03-29 Redakcja WMH

  Rzeka Ebro, a raczej zlokalizowane na niej zbiorniki zaporowe słyną przede wszystkim z olbrzymiej populacji wielkich sumów i karpi. Jednak tylko niewielu Polaków wybiera się tam na sandacze, a jeszcze szczuplejsze grono nastawia się specjalnie na okonie.

  50 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 115 - 60 mil od Grenlandii

  2017-03-29 Redakcja WMH

  Zapraszamy Was tym razem na lodowate i niezbyt gościnne wody Cieśniny Duńskiej oddzielającej Grenlandię od Islandii. W takiej scenerii, u progu sezonu jesiennych sztormów pojawiliśmy się, aby spróbować szczęścia na obfitującym w ryby zachodnim wybrzeżu Islandii.

  50 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 112 - Vertical jigging od podstaw

  2017-03-29 Redakcja WMH

  Tytułowy vertical jigging staje się w Polsce (tam, gdzie przepisy na to pozwalają) coraz bardziej popularny. Trudno się dziwić, bo jest wręcz fenomenalnie skuteczny, a przy tym niezwykle wciągający.

  53 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 109 - Spinning na Odrze

  2017-03-29 Redakcja WMH

  Odra nie bez przyczyny uchodzi za jedną z najbardziej rybnych polskich rzek. Paweł pobudzany wyobraźnią podsuwającą mu widoki stad grubych odrzańskich kleni, postanowił się wybrać właśnie na nie... Nie zrezygnował oczywiście z tropienia innych drapieżników, bo przecież Odra to Odra. Każdy wie, że ryb z zębami tam nie brakuje. 

  74 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Nr 106 - Opowieści z Zielonej Wyspy

  2017-03-29 Redakcja WMH

  W ostatnich latach Zielona Wyspa stała się domem dla szerokiej rzeszy Polaków, a także coraz bardziej popularnym celem wypraw wędkarskich. Zarówno ci, którzy mieszkają w Irlandii na stałe, jak i ci, którzy wojażują na nią okazjonalnie, potrzebują informacji, czym i jak łowić w tamtejszych sztandarowych miejscówkach.

  70 min.

   

   

  Komentarzy: 0
  więcej
 • Jak korzystać z VoD WMH

  2017-02-08 Redakcja WMH

  Z tego wideoporadnika dowiecie się, jak korzystać ze wszystkich funkcji naszego VoD. Mamy też dla Was oczywiście wersję tekstową niniejszej instrukcji.

  Komentarzy: 5
  więcej
 • Dron na kłusowników

  2017-02-06 Redakcja WMH

  Dzięki nowemu dronowi PSR w woj. lubelskim będzie mogła patrolować swoje rewiry z powietrza. 

  Komentarzy: 1
  więcej
 • Oszustwa przy "rozmnażaniu węgorza"

  2017-01-18 Redakcja WMH

  Dwaj pracownicy naukowu Unwersytetu Warmińsko-Mazurskiego staną przed sądem za nadużycia finansowe przy projekcie związanym z rozmnażaniem węgorza. UWM miał przez to stracić 2,5 mln zł unijnych refundacji.

  Komentarzy: 6
  więcej
 • Ukraińcy kłusują na Bugu

  2017-01-16 Redakcja WMH

  Ukraińcy nie ponoszą żadnych kosztów utrzymania rybostanu Bugu, a na granicznym odcinku trzebią go z ryb na skalę masową. Zamojscy wędkarze są bezradni i zwrócili się do wojewody lubelskiego o interwencję.

  Komentarzy: 0
  więcej
dalej
1 2 3 ... 47
---- reklama ----
http://www.AUTOdoc.PL Istnieje możliwość zakupu części zamiennych w niewiarygodnie niskich cenach tutaj